Jaunumi

 

Par mums

Sabiedrisko attiecību aģentūra "Nords Porter Novelli" ir viena no vadošajām Latvijas un Baltijas PR aģentūrām, kas pārstāv vienu no pieciem lielākajiem starptautiskajiem aģentūru tīkliem "Porter Novelli International". Meitas uzņēmums: "NECom" – vadošā pasākumu mārketinga un sponsorēšanas aģentūra Latvijā.

Mūsu aģentūru veido nozarē pieredzējuši un stratēģiski prāti, kas ļauj radīt ietekmīgus, pamanāmus un pārmaiņas radošus risinājumus. Neatkarīgi no projekta apjoma individuāli katram klientam tiek izveidota piemērotākā mūsu speciālistu komanda, kas izprot konkrēto nozari un spēj radīt un īstenot projektus, kas jaudīgi papildina klientu mērķu sasniegšanas instrumentu klāstu.

Pakalpojumi

 • Publicitātes kampaņu īstenošana
 • Reklāmas un integrēto komunikācijas kampaņu īstenošana
 • Mediju attiecību konsultācijas
 • Publiskās komunikācijas stratēģiju izstrāde un realizācija
 • Krīzes komunikācijas konsultācijas
 • Vadības stratēģiskās biznesa un komunikācijas konsultācijas
 • Socioloģiskie kvantitatīvie un kvalitatīvie pētījumi
 • Padziļināta nozares tirgus izpēte un analīze
 • Uzņēmumu un organizāciju reputācijas un tēla veidošana
 • Mediju un publiskas uzstāšanās treniņi
 • Izglītojoši semināri
 • Korporatīvās sociālās atbildības programmu izstrāde un realizācija
 • Baltijas mēroga komunikācijas kampaņu īstenošana
 • Video, foto un citu vizuālo materiālu izstrāde
 • Tekstuālo materiālu izstrāde, tulkošana
 • Mediju monitorings

Pieredze un sadarbības pamatprincipi

20 pastāvēšanas gadu laikā sabiedrisko attiecību aģentūra "Nords Porter Novelli" uzkrājusi unikālu pieredzi valsts un arī Baltijas līmeņa sabiedrisko attiecību projektu un kampaņu īstenošanā. Ikdienā pārstāvetas teju visas lielākās valsts un arī privātā sektora nozares, rūpējoties gan par klientu reputāciju, gan zīmolu attīstību un jaunu biznesa iespēju radīšanu. Tas ļāvis izstrādāt gan labāko sadarbības modeli ar klientiem, gan arī spēju individuāli pielāgot iespējami labāko risinājumu precīzu rezultātu sasniegšanai. Mūsu darbības pamatā ir padziļināta situācijas izpēte, rūpīga stratēģijas un idejas izstrāde, kā arī piemērotāko speciālistu piesaiste projektu īstenošanā.

Nozares līderība

Apbalvotākā aģentūra Latvijā: vienīgā, kas savā īpašumā ieguvusi SABRE, EFFIE Grand Prix, ESA, Golden Drum, Golden Hammer, kā arī neskaitāmus vietēja un Baltijas līmeņa apbalvojumus. Latvijas Sabiedrisko attiecību kompāniju asociācijas dibinātāji un padomes locekļi.

Porter Novelli 1972. gadā dibināja amerikāņi Džeks Porters un Bils Novelli. Porter Novelli tīkls pasaulē pazīstams ar panākumiem reputācijas un zīmolu radīšanā un vadībā, kā arī mārketinga un veselības aprūpes komunikācijās ar 90 pārstāvniecībām vairāk nekā 60 valstīs. 10 gadu darbības laikā esam guvuši lielisku pieredzi vadot un piedaloties dažādās kampaņās Baltijas valstīs un Skandināvijā. Nords Porter Novelli pievienojās Porter Novelli starptautiskajam tīklam 2002. gadā.

NECom – viena no vadošajām pasākumu mārketinga un sponsorēšanas aģentūrām Baltijā

Aģentūras veiksmīgākie projekti ir Baltijas lielākais skriešanas un veselīga dzīvesstila pasākums Lattelecom Rīgas maratons, OKartes nakts skrējiens (2009-2011), S3 stratēģiskās sacensības (2007 – 2010), kā arī vīna, šampanieša un gardēdības festivāls Riga Wine & Champagne. Spilgtākie klientu projekti, savukārt, tapuši sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (sponsorēšanas un pasākuma marketinga atbalsts kopš 2009.g.), Samsung (Londonas olimpisko spēļu sponsorēšanas aktvizācijas pasākumi un komunikācija Baltijā), Audi (nozīmīgāko markas modeļu pieteikumi Baltijā), SEB (drošas un laipnas satiksmes kampaņas vairāku gadu garumā), kā arī Futbola federāciju, Nordea banku un citiem. Aģentūra ieguvusi prestižo Eiropas sponsorēšanas asociācijas balvu par OKartes Nakts skrējiena kampaņu, EFFIE Grand Prix par Nordea Rīgas maratonu, kā arī ieguvusi virkni  atzinību Baltic PR Awards, Golden Hammer un citos festivālos.

Uzņēmumu Reputācijas tops

Uzņēmumu Reputācijas Tops™ ir pirmais, vienīgais un apjomīgākais reputācijas reitingu pētījums Baltijā, kas veidots pēc starptautiskas metodoloģijas. Kopš 2005. gada  Reputācijas Tops™ tiek veidots sadarbībā ar laikrakstu Dienas Bizness un sabiedriskās domas pētījumu centru SKDS.

Pētījumu metodoloģija, izstrādāta sadarbībā ar Rīgas Ekonomikas augstskolas asociēto profesoru Robertu Ķīli un Somijas reputācijas vadības uzņēmumu Pohjoisranta. Dati, kas pieejami Reputācijas Tops™ ietvaros ļauj padziļināti izprast un mērīt atsevišķu uzņēmumu un nozaru reputāciju, kalpojot par ceļvedi  nākotnes reputācijas veidošanā. Uzņēmumu Reputācijas Topā™ pārstāvētie uzņēmumi aktīvi izmanto Nords Porter Novelli piedāvātās reputācijas atskaites, kas sniedz informāciju par uzņēmuma reputācijas dinamiku; jūsu reputācijas vērtējumu ekonomiski aktīvo iedzīvotāju un uzņēmumu vadītāju skatījumā; jūsu konkurentu un citu uzņēmumu reputāciju; sakarībām un tendencēm, kas jāņem vērā, plānojot uzņēmuma izaugsmi.

 

Kontakti

Nords Porter Novelli

Brīvības iela 40-24

Rīga, LV-1050, Latvija

Tālr.: +371 67505285

E-pasts: letters@porternovelli.lv

 

Krīzes komunikācijas kontakti:

Gunārs Klēģers, NPN direktors

Tālr.: +371 29806474

E-pasts: gunars.klegers@porternovelli.lv 

 

Placeholder for GoogleMaps